Facebook'ta Tüm Mesajları Toplu Silme | Herayak.com | Güncel Blog

Facebook’ta Tüm Mesajları Toplu Silme

178
Reklam

Son yıllarda arkadaşlarımızla internet üzerinden genelde Facebook sayesinde konuşuyoruz. Çok fazla arkadaşımız olduğunu düşünürsek sohbetlerimizde haliyle mesajlarda birikiyor. Aslında çoğu insan mesajları silmeyi biliyor ancak sürekli yenilen facebook mesaj sistemiyle mesajları silmek alışılagelmişin dışına çıksa da yine mesajları silmek o kadar zor bir olay değil. Kullanmaya başladığımız andan itibaren tüm sohbetlerimizi kaydedeni, mesajlarımızı silmeyen Facebook, zaman zaman sorun oluyor. Bu nedenle mesajları silmemiz gerekiyor. Ancak daha önce hiç mesaj kutunuzu temizlemediyseniz bu işlemi tek tek yapmak oldukça zaman alan sıkıcı bir olay.

Bu nedenle bizde tüm facebook mesajları nasıl silinir, facebookta toplu mesaj silme nasıl oluyor gibi sorulara cevap vererek Facebook Tüm Mesajları Silme yöntemini sizler için paylaşıyoruz.

Facebook toplu mesaj silmek için herhangi bir imkan tanımamış fakat tarayıcıya özel yapılan eklentilerle bunu yapmak çok kolay;

Resimde işaretlenen alana tıklayarak alt tarafta açılan “Tümünü Gör” yazısına tıkladıktan sonra tüm mesajlarımızın listelendiği alana giriyoruz. Google Chrome kullananlar için buradaki eklenti ve Mozilla Firefox kullananlar için buradaki eklenti iş görecektir.

Reklam

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın