neizm.com

2013 Yatak Odası Modelleri

Yatak odası modelleri 2013 yılında da çok şık tasarımlarla üretilmiş. Yeni evlenenler olsun, yatak odası takımını değiştirmek isteyenler olsun ev dekorasyonunda en çok özen gösterilen yerlerin başında yatak odaları gelir. Kıyafet dolapları, aynalıklar, komidinler 2013 yılıyla birlikte çok güzel şekillerde dizayn edilmiş diyebiliriz. 2013 Yatak odası takımlarında en çok siyah, beyaz, kırmızı ve ahşap renkleri tercih edilmiş. 2013 Yatak odası takımlarında en çok dikkat çeken özellik ise yataklar önceki senelerden farklı olarak alçak şekilde dizayn edilmiş. 2013 yılında yuvarlak şekildeki yatak modelleri dikkat çekse de fazla yer kaplaması ve kullanışlı olmaması nedeiyle fazla tercih edilmeyen yatak modellerinden. Yere tamamen sıfır yataklar ve altı açık yatak modelleriyle 2013 yılında yatak odanızı muhteşem güzellikte dekore etmeniz mümkün.

Yatak odası mobilya fiyatları 2000 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermekte. Yatak odalarının fiyatı belirlenirken en önemli faktör mobilyada ki parça sayısı ve mobilya da kullanılan malzeme kalitesi oluyor. Mobilyalarda kullanılan deri işlemeleri yatak odası fiyatlarında başı çekiyor ardından da ahşap modeller geliyor. 2013 yılının favori yatak odası mobilya takımı yere yakın yani alçak ahşap olacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle