2014 Dünya Kupası Tv Yayını Programı Maç Saatleri

Reklam

2014 Dünya Kupasının gelmesiyle birlikte, futbolseverler hangi günlerde kimin maçı var saat kaçta diye merak etmeye başladı. Bizde Trt ekranlarında yayınlanacak olan Dünya Kupası şöleninin canlı yayın programını sizler için biraraya getirdik.

2014 Dünya Kupası Maçları

12 Haziran Perşembe 
23:00 Brezilya-Hırvatistan TRT 1
13 Haziran Cuma 
19.00: Meksika-Kamerun TRT 1 
22:00 İspanya-Hollanda TRT 1
01:00 Şili-Avustralya (Cumayı cumartesiye bağlayan gece ) TRT 1

14 Haziran Cumartesi 
19:00 Kolombiya-Yunanistan TRT 1
22:00 Uruguay-Kostarika TRT 1
01:00 İngiltere-İtalya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1
04:00 Fildişi Sahili-Japonya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

15 Haziran Pazar 
19:00 İsviçre-Ekvador TRT 1
22:00 Fransa Hondras TRT 1
01:00 Arjantin Bosna Hersek TRT 1

16 Haziran Pazartesi 
19:00 Almanya-Portekiz TRT 1
22:00 İran-Nijerya TRT 1
01:00 Gana- ABD TRT 1

17 Haziran Salı 
19:00 Belçika-Cezayir TRT 1
22:00 Brezilya-Meksika TRT 1
01:00 Rusya-Güney Kore TRT 1

18 Haziran Çarşamba 
19:00 Avustrulya-Hollanda TRT 1
22:00 İspanya-Şili TRT 1
01:00 Kamerun-Hırvatistan TRT 1

19 Haziran Perşembe 
19:00. Kolombiya-Fildişi Sahili TRT 1
22:00 Uruguay-İngiltere TRT 1
01:00 Japonya-Yunanistan TRT 1

20 Haziran Cuma 
19:00 İtalya-Kostarika TRT 1
22:00 İsviçre-Fransa TRT 1
01:00 Honduras-Ekvador TRT 1

21 Haziran Cumartesi 
19:00 Arjantin-İran TRT 1
22:00 Almanya-Gana TRT 1
01:00 Nijerya-Bosna Hersek TRT 1

22 Haziran Pazar
19:00 Belçika-Rusya TRT 1
22:00 Güney Kore-Cezayir TRT 1ve
01:00 ABD-Portekiz TRT 1

23 Haziran Pazartesi 
19:00 Hollanda-Şili TRT SPOR,TRT HD
19:00 Avusturalya-İspanya TRT 1
23:00 Kamerun-Brezilya TRT 1
23:00 Yunanistan-Meksika TRT SPOR, TRT HD

24 Haziran Salı 
19:00 İtalya-Uruguay TRT 1
19:00 Kostarika-İngiltere TRT SPOR, TRT HD
23:00 Japonya-Kolombiya TRT 1
23:00 Yunanistan-Fildişi Sahili TRT SPOR, TRT HD

25 Haziran Çarşamba 
19:00 Nijerya-Arjantin TRT 1
19:00 Bosna Hersek-İran TRT SPOR, TRT HD
23:00 Ekvator-Fransa TRT 1 ve
23:00 Honduras-İsviçre TRT SPOR, TRT HD

26 Haziran Perşembe 
19:00 ABD Almanya TRT 1
19:00 Portekiz Gana TRT SPOR, TRT HD
23:00 Cezayir-Rusya TRT 1
23:00 Güney Kore-Belçika TRT SPOR, TRT HD

İKİNCİ TUR 
28. Haziran Cumartesi
19:00 A1-B2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 C1-D2 TRT 1

29 Haziran Pazar
19:00 B1-A2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 D1-C2 TRT 1

30 Haziran Pazartesi 
19:00 E1-F2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 G1-H2 TRT 1

01 Temmuz Salı 
19:00 F1-E2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 H1-G2 TRT 1

ÇEYREK FİNAL 
4 Temmuz Cuma 19:00 TRT SPOR, TRT HD
4 Temmuz Cuma 23:00 TRT 1
5 Temmuz Cumartesi 19:00 TRT SPOR, TRT HD
5 Temmuz Cumartesi 23:00 TRT 1

YARI FİNAL 
8 Temmuz Salı 23.00 TRT 1
9 Temmuz Çarşamba 23:00 TRT 1

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
12 Temmuz Cumartesi 23:00 TRT 1

FİNAL MAÇI 
13 Temmuz Pazar 22:00 TRT 1

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin escort aydıncık escort akdeniz escort mezitli escort çamlıyayla escort toroslar escort tarsus escort gulnar escort erdemli escort silifke escort mut escort mersin escort