neizm.com

2014 Gelin Açık Saç Modelleri

Yıllar geçtikçe gençler de sınırları zorlamaya devam ediyor. 2014 yılında alışılagelmişin dışında gelinler görmeye kendinizi hazırlayın. Geçmiş yıllarda gelin saçı denildiğinde ilk akla gelen saç modelleri topuz ve daha böyle derli toplu modeller olurken artık günümüzde gelin ve gelin adayları bu klişe modelleri bozacağa benziyor. Şimdiki genç kızlar gelin saç modelleri olarak daha marjinal daha açık saç modellerini yaptırmak istiyor. Bunun sebebi aslında gelinlik modellerinin de eskiye oranla daha marjinal oluşu.

Marjinal saç modelleri marjinal gelinliklerle adeta bütünlük sağlıyor. Açık saç modellerinin moda olduğu bu sezonda saçlardaki gelin taçları da değişiyor. Güllü, papatyalı, yapraklı taç modellerine uygun saç modellerini bulmak artık mümkün.

Salınık saçta topuzun aksine daha doğal görünümlü olanlar öne çıkan gelin saç modelleri oluyor. Renkli gelin ayakkabıları ve renkli çiçeklerin kombinlendiği gelinliklere tam anlamıyla uygun saç modellerini de sizler için derledim.

Kıvırcık, maşalı, dalgalı, düz her tip saça uygun salınık saç modellerini bulmanız mümkün. Salınık saç seçecekseniz öncelikle gelinliğinizin ve duvağınızın da açık saça uygun bir duvak ve gelinlik olması gerektiğini de unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle