neizm.com

2014 Kış Kürk Modelleri

Kürkler frapan kadınların giyim dolaplarında en temel parçalardır. Gösteriş algısı ile doğrudan bağlantısı olan kürklerin hitap ettiği kitle genelde orta yaş ve üzeri bayanlar oluyor. 2014 kış kürk modellerinde en çok uzun ve ince tüyleri olan, renkleri ise daha mat kürklere rastlıyoruz. Modellerden en çok tercih edilenler karamel ve kahve tonlarında olanlar oluyor. 2014 kışında en trend kürk görüntüsü uzu boylu modellerin kullanılması ile ortaya çıkıyor. Diz altına hatta ayak bileğine kadar uzanan kürklere dahi rastlayabilirsiniz.

2014 kış kürk modellerinde boyları daha kısa olan ve bolero algısı oluşturan kürkleri de görüyoruz. Bu tarz kürk modelleri günlük kullanımdan ziyade abiye üzerinde tercih ediliyor. Günlük kullanımda daha kısıtlı renk alternatiflerine sahip olan kürkler bu kısa modellerde renk seçeneğini artırıyor.

2014 Bayan Kürk Modelleri

Kürkler sadece tek başına kullanılmayacak 2014 kışında. Montların yakalarında görmeye alışık olduğumuz kürkler yerini koruyor ve daha da hacimli hale geliyorlar. Kürklerin yelek şeklinde kullanımı da geçen sezon çok sevilmiş ve tercih edilmişti. Modellerde küçük dokunuşlarla oluşturulan farklılıklar ile birlikte bu kürk yelekleri bu yıl da görmeye devam edeceğiz. 2014 kış kürk modellerinde yeni olarak adlandırılabilecek bir görüntü ise kürk ile birlikte başka kumaşların bir arada kullanılması. Deriler, triko kumaşlar ile birlikte çalışılan kürklü manto modelleri alternatif giyim modellerinden oluşan bayanlara hitap edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle