neizm.com

2014 Koton Abiye Modelleri

Birçok şubesi ve birbirinden şahane ürünleriyle her zaman bir yerlerde karşımıza çıkan Koton aslında daha çok günlük giyim kıyafetleri üreten bir markadır. Ancak kadınların zevkine hitap edebilen, tam olarak onların ne aradığı bilen ender markalardan olan Koton, kendini geliştirmeye, ürün yelpazesini arttırmaya devam ediyor. Türkiye’de özellikle de bayanların en sevdiği markalardan olan Koton, artık abiye elbiseleri de üretmeye başladı. Bizde bu yazımızda abiye satın almayı düşünen hanımlar için 2014 Koton Abiye Modellerini inceledik.

Yeni sezon abiye elbise modelleri arasında yine en farklı tasarımları bulunduran, en fazla çeşide yer veren marka olarak karşımıza Koton çıkıyor. Günlük giyim ürünlerinde olduğu gibi abiye modellerinde de geniş bir ürün yelpazesi sunan dev marka yine kadınların ilgi odağı. Kadınların alışverişlerinde oldukça seçici olduğunu bilen marka abiye elbiselerde en ince ayrıntıyı bile düşünmüş. Son yılların en moda abiye modellerinden olan arkası uzun önü kısa abiye modellerinin arkasını transparan tül yaparak alışagelmişin dışında bir tasarım sunan Koton, tek omuzlu abiye modellerinde de farklı renkler kullanarak ilginç tasarımlar ortaya çıkarmış. Daha çok siyahın ağırlıklı olduğu modeller bulunsa da özellikle genç kızların tercih ettiği renklerden olan kırmızı ve mora da yer verilmiş. Yine sade ve şık bir abiye arayan hanımlar da unutulmayarak çok güzel şık tasarımlar sunulmuş.

2014 Koton Abiye Elbise Fiyatlarını da değerlendirecek olursak, diğer markalara oranla hem daha çok çeşit sunulurken hem de daha uygun fiyatlar belirlenmiş. 50 TL gibi kazak fiyatını andıran fiyatlardan başlayan Koton Abiye Fiyatları 150 TL’ye kadar alıcı buluyor. Tabi fiyatlar seçtiğiniz abiye modeline göre değişkenlik gösteriyor. Sizde mağaza kalabalığına yakalanmadan zamandan kar etmek istiyorsanız aşağıya eklemiş olduğumuz galeriden Koton 2014 Abiye Modellerine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle