neizm.com

2015 Nike Krampon Modelleri

Dünyaca ünlü spor giyim markası Nike 2015 krampon modellerini her geçen bir yenisi ekleyerek satışa sunmaya devam ederken, bu ürünlerin tanıtımını sponsor olduğu yıldız futbolcularla yapıyor. Dünyanın birçok ülkesinde, bir çok liginde futbol ayakkabısı olarak Nike Krampon Modellerinden biri tercih edilirken, dev marka bu ürünlerini gün geçtikçe gelişen teknoloji ile birlikte yeniliyor. 2015 Nike Krampon modellerine baktığımızda özellikle ilk hedef futbolcuların performasını arttırmak. Bunda en çok olarak dış yüzeyi top kontrolüne çok daha uygun hale getirerek oyunculara katkı sağlamak isteyen Nike, bu tarzda oyuncu performansını etkileyecek birçok etkeni de göz önünde bulunduruyor.

2015 Nike Krampon Modelleri

Nike yeni sezon krampon modellerinde profesyonel, yarı profesyonel ve amatör olarak çeşitli kategoriler oluşturarak yer modeli bu kategoriler için farklı kalitelerde üretti.

2015-Nike-Mercurial-Superfly-2015-Krampon-Modeli
Nike 2015 Neymar Kramponu
Nike Mercurial Cristiano Ronaldo Kramponu 2015
Nike Mercurial Vapor X 2015 Modeli  Nike Tiempo Legend V 2015 Fiyatı Modeli

Nike-Hypervenom-2015-Fiyatları

Nike-Mercurial-Superfly-CR7-Ronaldo Kramponu

Nike-Tiempo-Legend-V-2015-Modeli

Nke 2015 Yeşi Nike Magista Opus Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle