neizm.com

Adidas 2015 Lionel Messi Kramponu

Lionel Messi ayakkabısı dediğimizde akla ilk ünlü futbolcunun sponsoru Adidas kramponları gelir. Herkesin bildiği gibi Adidas her yıl Lionel Messi için özel krampon üretir. Barcelona ve Arjantin’in vazgeçilmez ismi dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Lionel Messi’nin 2015 kramponunu sizler için araştırdık. Ancak Lionel Messi sponsoru Adidas’ın tek bir modelini değil çeşitli modellerdeki kramponlarını kullanıyor. Bu tercihleri yaparken, hava şartları, zeminin durumu göz önüne alınırken, yıldız futbolcu antrenmanlarda da farklı krampon kullanıyor.

Adidas Messi Özel Krampon Modelleri 2015

Bu yukarıda gördüğünüz kramponu Adidas, Lionel Messi için çeşitli modellerde üretti. Tasarım her ne kadar aynı olsa da yıldız futbolcu maç ve antremanlar da hava ve zemin durumuna göre tercih yaparak, en uygun modeli seçiyor. Çünkü ortaya çıkan sakatlıklarda bu durumu göz ardı etmemek gerekiyor.

2015 Adidas Messi Kramponları

Yukarıda vermiş olduğumuz modelin dışında Messi 2015 yılında aşağıdaki ayakkabıyı da zaman zaman kullanıyor.

Adidas 2015 Lionel Messi Kramponu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle