neizm.com

Akıllı Telefonlara Oyun Önerisi: Nusrat

Akıllı telefon sahipleri için bu yazımızda bir oyun öneriyoruz. Tamamen Türk yapımı olan Çanakkale Savaşını konu alan bu savaş oyunun adı Nusrat. Bakanlık destekli oyunda Türkçe komutlar, efektler ve görsel animasyonlarla savaşın gerçek gibi hissedildiği bu oyunda, bir askeri canlandırıyorsunuz. Android ve iOS platformlarında indirip oynayabildiğiniz bu oyun gerçekten tabiri caizse sarıyor. Oyun henüz çıkmadan tanıtım videosu ilk hafta 10 bin kişi tarafından izlenirken, oyun Google Play ve App Store mağazalarında yer aldığı ilk hafta da 20 bin kişi tarafından indirilen Nusrat oyunu, en popüler uygulamalar arasında da yerini aldı.

Nusrat oyununun içeriği nasıl?

3 boyutlu bir mobil oyun olan Nusrat’ta, elinde kalan son 26 mayını Çanakkale Boğazı’na yerleştirip düşmanı yenilgiye uğratan Nusrat Mayın Gemisi’nin tarihi görevi işleniyor. Oyunun diğer bölümlerinde de oyuncular 18 Mart Deniz Muharebesi, Tekke Koyu Çıkarması, Kirte Köyü Muharebesi, Arıburnu Çıkarması ve Conk Bayırı gibi savaşların yaşandığı bölgelerde başarılı olmaya çalışacaklar.

Nusrat Oyun İçi Resimleri Nusrat oyunu ücretsiz indirilebilen bir mobil oyunken, sadece Türk kullanıcılar tarafından değil, Amerika, Almanya gibi çeşitli ülkelerden de indiriliyor. Oldukça beğenilen ve gitgide yaygınlaşan oyunda en çok göze batan ise şarjı bir hayli götürmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle