neizm.com

Android Kullanıcılarına Yeni Ekran Kilidi

Android kullanıcıları her yönden şanslı. Yeni özellikler ve güncellemelerle beraber birçok işe yarayan uygulama telefonlara yükleniyor. Android 5.0 güncellemesi de telefonlara farklılık kazandıracak. Android işlemci olarak, son zamanların akıl dolu hamlesi olan bu uygulamayla beraber artık telefonlarınızda Güvenli Ekran Kilidi özelliği olacak. Özel bilgilerinizi saklamak için önceden o kadar da geniş kapsamlı bir şekilde yapamıyordunuz. Ancak şimdi gelişen anahtar sistemiyle beraber, güvenli bir algılama söz konusu. Şifreleme yapmanıza da gerek kalmayacak.

Android yeni ekran kilidi

Trusted Places adlı uygulamayla beraber güvenlik sizde olacak. Hızlı geçiş özelliği yapacaksınız. Mesela yer bildirimlerinde otomatik olarak geçişlerden yararlanmak mümkün olacak. Bununla beraber, özel sitelere ve şifrenizin olduğu sitelere “ Yüz Algılama” tekniğiyle beraber direk hızlı bir giriş yapacaksınız. Android güvenliğini için gerekli olan bütün ekipmanı sunuyor. Çok önemli bilgilerinizde, telefon yüzünüzü okuyarak otomatik o bilgilere yönlenirsiniz. Eğer telefonunuz başkasının eline geçer ve o kişi de sizin dosyalarına ulaşmaya kalkarsa, bunda kesinlikle faydalı olamayacak. Nedeni çok açık. Daha önce anahtarlı sistemde sallasa da tutma ihtimali vardı. Ancak şimdi sistem sadece sizin özelliklerinizi ve bilginizi istiyor. Androidle beraber çok daha güvendesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle