neizm.com

Apple iWatch Akıllı Saat Özellikleri

Apple son dönemlerde çıkan haberleri göre akıllı saat üretmeye başlayacak. Akıllı telefonları ve tabletleri ile dünyada milyonlarca kullanıcı sayısına sahip olan Apple şirketi İOS uyumlu akıllı saatler üretecek. Günümüzde aksesuar olarak kullandığımız sadece zamanı öğrendiğimiz saatlerin yerine birçok özelliği olan akıllı saatler geliyor. Ve bu akıllı saatler yine akıllı telefonlardaki gibi Apple kalitesiyle fonksiyonel, kaliteli ve işlevsel özellikler olması bekleniyor. Gorilla adlı eğimli bir cama sahip olacak bu akıllı saatlerde İOS yazılımı yüklü olacak. Söylentilere göre iPhone markalı telefonlarla ile de eşleşebilecek olan iWatch‘ler kullacılar tarafından merakla bekleniyor.

iWatch yani Apple imzalı akıllı saatlerin özelliklerini biraz inceleyecek olursak, Bluetooth özelliği bulunacak olan bu saatlerde 1.5 inç ekran olacak. İOS yazılımı sayesinde uygulama yükleyebileceğimiz bu saatler hayatımızı daha da kolaylaştıracak. Kolda olması nedeiyle kullanımı daha pratik olan akıllı saatlerde Facebook, Twitter, İntegram gibi sosyal ağlara girebilirken maillerimizi de kontrol edebileceğiz. Kolumuzda yıllardır taşıdığımız sadece zamanı gösteren saatlerin yerini artık binlerce özelliği bulunan akıllı saatler alacak. Telefonumuzla eşleştirme özelliğide olacağı söylenen bu saatler ile cebimizden telefonumuzu çıkarmadan kullanabileceğiz. Resmi olmayan yüzlerce iWatch yani akıllı saat tasarımlarından en akla yatan tasarımları sizler için paylaştık. Sizde akıllı saatler hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Apple iWatch Akıllı Saat Tasarımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle