neizm.com

Araç Muayenesi İçin Nasıl Randevu Alınır?

araç muayenesiHer yıl trafikteki faal durumdaki araçların muayne edilmesi gerekmektedir. Bu araçların muayeneleri için araç muayene istasyonları vardır. Belirli günlerde araçlar muayene edildiği için haliyle aracınızı muayeneye götürdüğünüzde beklemek zorunda kalıyorsunuz. Eğer sizde araç muayene istasyonundan randevu alırsanız bu bekleme derdin kurtulabilirsiniz. Araç muayenesi için online randevu nasıl alınır bilmiyorsanız; www.tuvturk.com.tr adresine girip randevu alma linkine giriş yapılabilir. Randevu almak için araç plakası ve trafik tescil belgesindeki seri numarasını girmek gerekir. İsim-soyisim ve diğer kişisel bilgiler doldurulduktan sonra alınmak istenen muayene hizmeti ve araç tipi seçilmelidir.

Muayeneye gidilmek istenen randevu tarihi ve il seçildikten sonra ”devam” tuşuna basılır ve o ildeki istasyonların belirlenen güne ait randevu boşlukları yeşil renkli kutucuklardır. Muayeneye gidilmek istenen istasyon ve saat dilimi seçildikten sonra bilgiler kontrol edilerek onaylanmalıdır. İstek doğrultusunda 0212-444-80-08 numaralı telefondan da randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle