neizm.com

Artisteer 4 Tema Programı Türkçe Yaması

Artisteer programı ile wordpress, blogger, joomla ve birçok tabana uygun site temaları yapabilirsiniz. Kod bilgileriniz olmasa dahi rahatlıkla tema yapabileceğiniz bu programı ilk olarak yüklediğinizde ne yazık ki Türkçe dil desteği olmadığı için İngilizce olarak kullanmak zorundasınız ki eğer yabancı diliniz yoksa kullanım bir hayli güçleşleşiyor. Bizde Artisteer programını Türkçe kullanmak isteyenler için Artisteer Türkçe Dil Dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten yamayı indirerek programınızı Türkçe kullanabilirsiniz.

Artisteer Programı

Yama Kurulumu – Artisteer Türkçe Yaması

Artisteer 4 Türkçe yapmak için indirdiğiniz dosyadaki Turkish.xml dosyasını Artisteer 4 programının C:\Program Files\Artisteer 4/Library/Data/Langs klasörü içine atınız. Sonra programdan yani Artisteer 4 den properties seçeneğinden language Turkish seçiniz kaydedip kapattıktan sonra Artisteer 4 yeniden çalıştırınız artık Artisteer 4 programını Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Properties seçeneğine file alt sekmesinde bulabilirsiniz.

Yamayı İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle