neizm.com

Ata Demirer’in 6 Ayda 40 Kilo Verdiren Zayıflama Yöntemi

Kilolarını hep sorun eden, ancak bir türlü fazla kilolarından kurtulamayan insanlar için dünya da bir çok örnek vardır. Haberlerde “150 kilodan 85 kiloya düştü” gibi manşetler gördüğümüzde biz 5-6 kilo veremezken bunlar nasıl bu kadar kilo veriyor demeden de edemeyiz. Kilo veren insanlardan bizi en çok tanıdığımız kilolu insanların zayıflaması bizi şaşırtır. Yıllardır combiş, kilolu olan insanın bir anda o kadar zayıflaması bizi de hırslandırır. Son günlerde buna en iyi örnek sanırım Ata Demirer. Ünlü komedyeni ülkemizde çoğu kişi tanır. O tombiş, espirili, güler yüzlü adamı sıkça görürüz. Ancak ünlü isim bizi öyle bir şaşırttı ki ne combişliği filan kalmamış. Evet Ata Demirer tam olarak 40 kilo vermiş. Bizde Ata Demirer nasıl zayıfladı diye araştırdık.

Ata Demirer'in Zayıf Hali

 Ata Demirer’in Zayıflama Yöntemi

Resmi Twitter hesabından nasıl zayıfladığını açıklayan Ata Demirer aynen şu şekilde zayıflama yöntemini paylaştı ve ” Ben kıyağımı yapayım da belki faydam dokunur ihtiyaç sahibine…” notunu düştü.

  1. Metabolik analiz (kan testi vb.)
  2. Doktor yorumu
  3. Doktor diyetisyen
  4. Uygun beslenmeye geçiş
  5. Spor veya bol hereket (yüzme,yürüyüş)

Ben kıyağımı yapayım da belki faydam dokunur ihtiyaç sahibine…” notunu düştü.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle