neizm.com

Atalay Demirci Kimdir?

Atalay Demirci, 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye şampiyonu olan bu adamı bu programla tanıdık. Çeşitli yerlerde sahne alsa da biz böyle bir komedyenin varlığından Star TV ekranlarında Yetenek Sizsiniz programı ile haberdar olduk. Sadece komedyen olmayan Atalay Demirci ayrıca güzel seslendirmeler de yapıyor. Artık gerek televizyonlarda gerekse medyada adını daha çok duyacağız. Peki internette videoları izlenme rekoru kıran, halk tarafından gerek mizah olarak gerekse kişilik olarak sevilen Atalay Demirci kimdir, nerelidir, nerede yaşar, kaç yaşında, evli mi? İşte tüm bunları ele alarak Atalay Demirci’nin biyografisini sizlerle paylaşıyoruz.

Atalay Demirci Biyografisi

Atalay Demirci, 1976 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve Orta öğrenimini Amasya’da tamamladı. Ankara Yenimahalle Ticaret Lisesi Mezunudur. 30 Mayıs 1999 tarihin de ilk kez sahneye çıkan Demirci 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle Dünya Radyo ve Ankara Sanat Evi bünyesinde sahneye çıkmıştır.

Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın bir çok ülkesinde gösteriler yapmış ve yoğun ilgi görmüştür. 2000 yılından bu yana Dünya Radyo da Kelalaka isimli Show programı yapan Demirci’nin 1 şiir albümü 3 şiir kitabı bulunmaktadır.

Atalay Demirci Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle