neizm.com

Beşiktaş 2014 Forma Tasarımları

Ülkemizin önde gelen spor kulüplerinden olan Beşiktaş‘ın 2014/2015 sezonu formalarını merakla bekleyen milyonlarca siyah beyazlı taraftarlar için 2014 Beşiktaş Forma Tasarımlarını bir araya getirmeye çalıştık. Önümüzdeki sezondan itibaren yeni stadı olan Vodafone Arena’ya geçicek olan Beşiktaş’ın yeni stada çok özel tasarımlı formalarla çıkması bekleniyor. Dünyanın ilk akıllı stadı olacak olan Beşiktaş Vodafone Arena Stadına dünyaca ünlü yıldız futbolcuları Beşiktaş formasıyla çıkarmak isteyen yönetim Adidas’la olan sözlemesini de yeniledi. İşte Beşiktaş yeni sezon formaları;

Beşiktaş 2014 Forma Tasarımları

Beşiktaş’ın Vodafone ile yaptığı sponsorluk anlaşması gereği önümüzdeki sezondan itibaren forma önü reklamı Vodafone olacak. Son üç yıldır Beşiktaş’ın forma önü sponsoru olan Toyota’nın sponsor anlaşması bu yıl sona eriyor. Bazı forma tasarımlarında forma önü reklamı Vodafone iken bazı tasarımlar eski olduğu için Toyota reklamı bulunuyor. Beşiktaş’ın forma sponsoru Adidas ama bazı tasarımlar Nike olarak yapıldı. Bunun nedeni tasarımı yapan arkadaşların tercihiyle alakalı.

3 Comments

  1. metinde adidas ile olan sözleşmenin uzatıldığı yazarken, forma dizaynlarında nike logosu olmasıyla size puan kaybettirdi sayın yazar.

  2. yapacağınız haberi okuyayım. yukarda Adidas’la olan sözleşmesini yeniledi diyor. resimde formaların üzerinde Nike simgesi var minako.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle