neizm.com

Beşiktaş Derbi Özel 90+3 Tişörtleri

Beşiktaş, ezeli rakibi Fenerbahçe’yi 90+3’te Olcay Şahan’ın golüyle mağlup ettikten sonra bu derbiye hatıra olarak özel olarak tişört çıkartıyor. Bu derbinin bir diğer önemi de sezon sonu yıkılacak İnönü Stadı’nda oynanılan son derbi olması. Böylece her derbiden sonra takımların ürettikleri tişörtlere bir yenisini de Beşiktaş ekliyor. En kısa zamanda Kartal Yuvalarında satışa sunulması beklenilen 19.90 TL’ye satılacak tişörtün şifresi ise 3. Feda sezonunda olan Beşiktaş için bu tişörtlere taraftarların hem kulüplerine maddi destek hem de Fenerbahçelilerle dalga geçme olarak baktıklarından büyük bir ilgi olması bekleniyor.

Çok kısa bir süre içinde tanıtılacak olan bu tişörtlerin üzerinde “AŞK TESADÜFLERİ SEVER” yazısı olması bekleniyor.Kulübün kuruluşunu hatırlatan 1903 ve açılım tarihi olan 3 Mart’a vurgu yapılacak. Ayrıca Olcay’ın golünün 90+3’te gelmesi ve maçın da 3-2 bitmesi hatırlatılacak. Tişörtlerin Cuma günü 19.90 TL’den satışa çıkması bekleniyor.

İşte Çıkarılacak Tişörtün Beklenen Tasarımı;

beşiktaş-derbi-tişörtü-2013

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle