neizm.com

Beşiktaş İnönü Stadı Projesi 2013

Beşiktaş’ın Beşiktaşlıların mabedi olan İnönü Stadı bildiğiniz gibi yenilenecek. Yıkılıp yerine çok modern bir stad yapmayı planlayan Beşiktaş Kulübü bunun için gerekli izinleri aldı. Dünyanın en iyi 4. stadyumu konumunda olan İnönü Stadı gerçekten çok değerli bir konuma sahip. Tarihi yapıların arasında bulunan İnönü Stadının yıkımı için 2013 yılıyla birlikte izin alınmasıyla beraber yeni stadın nasıl olacağı daha sık gündeme gelmeye başladı. 35 bin ile 45 bin kişi arasında kapasitesiyle yapılması beklenilen Yeni İnönü Stadı için şimdiden projeler hazırlanmaya başlandı. Bu projeler arasında en çok beğenilen ise Stadının üstünün Kartal şeklinde olduğu proje. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği bu projeye yönetimin nasıl bakacağı merak konusu. 2013 yılı Mayıs ayının sonlarında yıkılması beklenilen İnönü Stadının ismininde değişebileceği konuşuluyor. Beşiktaş Stadının yeni adının Şeref Bey Stadı olacağı söylentiler arasında.

Dünyanın en iyi taraftar gruplarından birine sahip olan Beşiktaş’ın, resmi taraftar grubunu yani çArşı’nın meydana getirdiği o muhteşem ambiansı yeni stad da bozmamak için tribünlerin buna yapılması bekleniyor. Kartal’ın Kanatlarını sardığı bu yeni İnönü projesinin resimlerine aşağıdan bakabilirsiniz. Beşiktaş’ın yeni stad projelerinden beğendiğiniz varsa iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek sitemizde yayınlamamıza yardımcı olabilirsiniz. En kısa zaman da yapılmasını temenni ettiğimiz Yeni Beşiktaş Stadı‘nın şimdiden Beşiktaş camiası ve taraflarına, ülke futboluna hayırlı olmasını diliyoruz.

Yeni İnönü Stadı Projesi 2013

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle