Bilgisayara WhatsApp Kurulumu ve Kullanımı

Reklam

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla WhatsApp kullanmayan kişi sayısı oldukça azaldı. Akıllı telefonların vazgeçilmez mesajlaşma programlarından birisi olan WhatsApp’ı artık bilgisayarınızda da kullanabileceksiniz. WhatsApp’ı telefonu desteklemeyen arkadaşlar, anlatacağımız şekilde programı yükledikten sonra bilgisayarlarından WhatsApp programını kullanabilecektir.

Öncelikle BlueStacks adlı programı buradan indiriyoruz. Ve daha sonra programı yüklüyoruz. Bu program bizlere android uygulamaların bilgisayarda çalışmasına olanak sağlıyor. Yani herhangi bir androdi programı bu program üzerinden yükleyerek kullanabilirsiniz.

Daha sonra ise BlueStacks programının arama sekmesine WhatsApp yazın ve BlueStacks programı üzerinden WhatsApp programının kurulumunu yapın. Son olarak ise WhatsApp’ı çalıştırıp gelen ekrandan telefon numaranız ve ülkenizi girerek bilgisayar üzerinden WhatsApp’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın videolu anlatımı aşağıdan izleyebilir ve programı kurabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorun olur veya sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz. İyi mesajlaşmalar  :) .

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir