neizm.com

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

İnstagram, mobil platformlara uygulama olarak indirilerek fotoğraf, resim veya 15 saniyelik videoları oluşturduğumuz hesapta paylaştığımız sosyal medya platformudur. Normalde İnstagam’a bilgisayardan girdiğimizde sadece paylaşımlara bakabilir ancak bu yazımızda bilgisayardan İnstragrama fotoğraf yükleme nasıl yapılır onu anlatacağız. Resmi İnstagram sitesine girenler burdan fotoğraf paylaşımadığını gördüğünde bunun farklı bir yol ile yapıldığını duymuş olabilir. Bu farklı yöntemlerden en basiti Gramblr programıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile istediğiniz fotoğrafı İnstagram hesabınıza yükleyebilir ve yüklediğiniz fotoğraf için açıklama yazıp tag yani etiket girebilirsiniz.

Gramblr Nasıl Kullanılır?

Bir kaç basit adım ile bilgisayarınızdaki fotoğrafları Instagram hesabınıza aktarabileceğiniz Gramblr, sadece .jpg uzantılı dosyaları destekliyor ve ekleyeceğiniz resmin boyutunun en fazla 650 x 650 olmasına izin veriyor.

gramblr ile instagram fotoğraf yükleme Gramblr’ı bilgisayarınıza kurduktan sonra program ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında bilgisayarınızdan paylaşmak istediğiniz fotoğrafı “Choose File” yazan yere tıklayarak seçiyor ve “Upload”tuşuna basarak programa yüklüyorsunuz.

gramblr resim yükleme Son olarak ise eğer dilerseniz “Caption” satırına fotoğrafınız ile ilgili birbaşlık veya hashtag ekleyerek fotoğrafı Instagram’a gönderiyorsunuz.

gramblr-instagram-kullanımı

Dilerseniz Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak hızlı bir şekilde fotoğrafınızı bu platformlarda da paylaşabiliyorsunuz.

 

bilgisayardan instagrama fotoğraf nasıl yüklenir Gramblr resmi sitesine giderek kullandığınız işletim sistemine uygun olanı seçip programı kullanabilirsiniz. Şu ana kadar hiçbir şikayetin olmadığı programa hesabınızın bilgilerini girdiğiniz için sorumluluk kabul etmiyoruz.

brazzers

brazzers

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle