neizm.com

Bilgisayardan Wifi Şifresi Öğrenme

Wifi şifresini unutanlar yada bilmeyenler için bilgisayardan wifi şifresine nasıl bakılır onu anlatacağız. Bilgisayarınız Wifi’ye bağlanmış bu nedenle sizde wifi şifresini uzun zamandır girmediğiniz için unutmuş olabilirsiniz. Aşağıda anlatacağımız yöntemle kablosuz internet şifrenizi öğrenebileceksiniz. Çok basit bir kaç işlemle wifi şifrenizi öğrenmek için aşağıda anlatılanları yapmanız yeterli. Ayrıca daha kolay anlamanız açısından resimli olarakta wifi şifresi nasıl öğrenilir anlattık.

Öncelikle daha önce kablosuz ağ kullandığımız Windows yüklü olan bilgisayarımızı açalım.Denetim Masasına girelim ve oradan “Ağ ve İnternet” sonrada “Ağ ve Paylaşım” sekmesini açalım.Açılan pencerede kablosuz ağımızın ismine tıklayalım.Karşımıza “Kablosuz Ağ Bağlantısı Durumu” adlı bir pencere gelecek.Bu pencerede “Kablosuz Özellikleri” butonuna tıklayalım ve açılan yeni pencereden “Güvenlik” sekmesini tıklayalım.Daha sonra karşımıza çıkan “Karakterleri Göster” kutusuna tıklayalım ve şifre karşımızda.

Kablosuz ağ şifresi bulma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle