neizm.com

Bimde Satılan Vestel Venüs V4 İncelemesi

Kısa bir süre önce cep telefonumda su almaya bağlı sorunlardan dolayı dokunmatik problemi yaşadım. Vestel Venüs V4 nasıl sorusu da tam o an aklıma geldi diyebilirim. Daha önce benime yazdığım yazıları okuduysanız General Mobile Gm5 kullandığımı hatırlarsınız. Bu telefonu alma hikayemde çok önceden satın aldığım ve artık özelliklerini kaybetmeye başlayan iPhonelarımla takasa girmem sonucu olmuştu. Uzun lafın kısası yaklaşık 2 senedir bu telefonu kullanıyorum ve son derece memnundum. Ta ki üst üste yağmurda kalmam ve iyice cihazın geçerliliğini kaybetmeye başlaması ile bu rüya sona erdi diyebilirim…

General Mobile mi Vestel Venüs V4 mü

Kıyaslama yapmak için cihazları ayrı ayrı özellik olarak incelemek gerekiyor. Tabi bir diğer konu başlığı da müşteri şikayetlerine göz atmak olmalı. Normal hayatımda bir General Mobile kullanıcısı olsam da işim gereği tüm cep telefonları ile içli dışlı olduğumu söyleyebilirim. O sebepten kıyaslama yapmanın ekonomik ve günlük hayatın da dışında bazen kullanım kolaylığı ve müşteri şikayeti gibi başlıklarının da açılması gerekiyor. Sonuçta 40.000 TL değeri olan bir arabayla 150.000 TL değeri olan bir arabayı kıyaslamak ne kadar yanlış olacaksa sizin ihtiyaçlarınıza göre ön plana çıkan bir ürünü kıyaslamakta aynı anlama gelecektir.

Hangi Telefonu Almalıyım Ne Zaman Almalıyım

Düşüncelere dalıp giderken, acaba eskisini yaptırıp kullanmaya devam mı etsem yoksa yeni bir telefon mu alsam diye kara kara düşünürken aklıma kara gün dostu bim geldi. Hemen internete girerek bimde bu hafta köşesine göz attığım da Vestel Venüs V4 uygun fiyata beni karşıladı diyebilirim. Özelliklerine gelecek olursak:

32 GB hafızası ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Sonrasında 13 MP arka ve 5 MP ön kamerasının yanı sıra 5.5” ekran boyutunun da gayet uygun olduğunu görebiliyoruz. Bu tarz cihazlar için yeterli diyebileceğimiz 3 gb ram ve 5000 mAH batarya seçeneğinin de telefonun fiyatına göre uygun olduğunu görebiliyoruz.

Farklı ürün ve seçenekler hakkında da araştırma yapıyorum. Bir anda karar verip almayacağım ama hazır lafı açılmışken 949 TL lik fiyatından da bahsetmemek yanlış olacaktır. Özellikle Vestel Venüs V4 son zamanlarda bu özelliklere sahip telefonlar arasında oldukça ekonomik fiyatı ile dikkat çeken bir seçenek olarak dikkatleri üzerinde topladı.

Yararlandığımız Kaynaklar:

https://www.bim.com.tr/Default.aspx

https://www.bimaktuelurunler.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle