neizm.com

Bira Fm Yerini Malt Fm Olarak Aldı

Keyif Yalnız Gitmez sloganıyla yaklaşık olarak iki sene biz internet kullanıcılarıyla birlikte olan Bira Fm 2013 yılının yaz aylarında bizlere veda etmişti. Bilgisayara oturduğumda olmazsa olmazlarımdan olan Bira Fm’in yokluğuna ne yazık ki bir türlü alışmak mümkün olmamıştı. Canım sıkıldığında mouse yardımıyla yudumladığım o birayı bile özlemiştim. Sonra tam artık umudumu kesmişken tarihler 5 Mayıs’ı gösterdiğinde takip ettiğim Bira Fm Facebook sayfasında yapmış oldukları bir paylaşım dikkatimi çekti ve bende o diğerlerinden farklı olan radyo tanımını ortaya çıkaran Bira Fm yapımcılarının yepyeni bir proje ile tekrar döndüklerini gördüm. Beni mutluluktan uçuran o paylaşımda şu şekildeydi;

Onca zaman sonra, tam da yalnızlığa alışmışken, mahalleden içeri peşinde çocuklarla bir kamyon girer ve bütün mahalleyi, tüm güzel insanları ve sevdikleriyle beraber başka bir mahalleye götürmek üzere kasasını açar. Bu gece taşınıyoruz arkadaşlar! Var mı bizimle gelen? Muhtarınız, edmininiz, barmeniniz ben ve saz arkadaşlarım gururla sunar:
Yeni Sitemiz: malt.fm
Yeni Mahallemiz: Malt FM // Keyfine İyi Bak

Malt Fm

Bu kez slogan farklıydı, artık yeni sloganımız Keyfine İyi Bak’tı. Bira Fm’e oranla eklenen yepyeni özellikler ve çok daha farklı tasarımıyla yine ortaya bambaşka bir şey çıkardıkları belliydi. Malt Fm’le birlikte bir döneme şekil vermiş olan radyoya isyan devam ediyordu. Bira Fm’le yarım kalmış mücademize artık devam edebilecektik. Geçmişte ve bugünde sevdiğimiz tüm şarkılardan oluşan kasetlerin çalındığı bir radyo olan Malt Fm, Bira Fm’den farklı olarak bu kez Deezer altyapısı kullanıyor. Bu nedenle yeni sistemde üyelik gerekiyor. Üye olup profil bilgilerinizi girdiğinizde anasayfa da şehrinizdeki hava durumu, saat ve günün şarkısı yer alıyor. Moodların yine yerini aldığı Malt Fm’de tam olarak tüm moodlar hazır değil.

Sitede bulunan gözlük ikonuna tıklayarak rengini değiştebilirken ayrıca sitede Mastronot olarak vakit geçirmenizi sağlayacak oyun tarzı bir özellikte konulmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle