neizm.com

Blogger Ücretsiz Manşetli Kişisel Blog Teması

Blogger tabanlı sitesi olanlar için harika bir ücretsiz kişisel blog teması paylaşacağız bu yazımızda. Hem adsense hem de seo açısından oldukça uyumlu olan bu temayı yapan arkadaş tamamen ücretsiz olarak kullanılmasına izin veriyor. Kişisel blog sitelerinden öte hemen her türlü site için kullanabileceğiniz bu tema gerçekten son zamanlarda dağıtılan en güzel ücretsiz temalardan birisi diyebiliriz. Blogspot temalarında pekte alışık olmadığımız otomatik eklenen manşeti ver genel görünümü ile gerçekten muazzam bir tema.Ücretsiz blogger teması arayanlar için güzel bir fırsat, yapan arkadaşın ellerine sağlık. Daha doğrusu yabancı olan bu temayı editleyen arkadaşın eline sağlık.

Tema Kurulumu

Temayı blogunuza kurmak için indirdiğiniz dosyada çıkan word dosyasının içindeki kopyalarak blogunuzun şablon kısmından HTML’yi düzenle seçeneğine tıklayarak açılan yere CTRL A yardımıyla seçin ve yapıştır yaparak word’de bulunan kodlarla yer değiştirip temanızı kaydedin. Manşet yani slider için yine indirdiğiniz klasörde çıkan slider kodunu kopyalayıp temanızın yerleşim bölümünden HTML/JavaScript gadgeti açıp içine yapıştırın. Temanız hazır sorun yaşarsanız konu altından yorum yazarak bize bildirebilirsiniz.

Demo: destekburada.blogspot.com

Temayı İndir

Tema Önizlemesi

Blogger Kişisel Blog Teması

2 Comments

  1. Selam,
    Ben manşetin solundaki “reklam alanı” yazan kısma adsense koymak istiyorum. Ancak normal şablonda bunu yapamadım. Nasıl yapacağım konusunda yardım edebilir misiniz?

  2. emeğine sağlık hoşuma gitti kullanıyorum. sade hoş ve seo puanı oldukça yüksek 76 çıktı ilk teste. Tekrar teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle