neizm.com

Blogger Ücretsiz Yemek Tarifi Teması

Amatör veya profesyonel olarak bir şekilde internet sitesi yapmak isteyen kullanıcıların çoğu blogger altyapısını tercih eder. Özellikle yemek tarifleri sitelerinin çoğunun blogger olduğuna rastlarız. Bizde bu yazımızda yemek tariflerini paylaşmak amacıyla blog açacak olan veya hali hazırda olan tarif blogunun temasını değiştirmek isteyenler için çok güzel blogger yemek tarifi teması paylaştık. Çok şık bir tasarıma sahip olan bu tema yemek tarifleri siteleri için tasarlanmış olsa da kullanım amaçı tamamen size kalmış. İster sağlık sitenize  isterseniz de genel blog sitenizde kullanabilirsiniz. Kazanç sağlama amacınında göz ardı edilmediği bu temada adsense yerleşimine de oldukça özen gösterilmiş.

Yemek Tarifleri Temasına baktığımızda sol menü de reklam yeri bulunurken sağ tarafa dayalı olan ve çok güzel görünümü olan bir manşetle tema daha modern bir görünüme kavuşmuş. Reklam ve Manşet kısmından sonra ise güzel bir şekilde optimize edilmiş son eklenen tarifler yer alırken, bunun altında dikey konumda 2 adet kategori seçimli tarif yayınlayabileceğiniz bir bölüm tasarlanmış. Kategori kısmı içinse sayfanın sağ bölümü tercih edilmiş. Ve footer kısmı da temaya uyumlu olarak çok güzel tamamlanmış.

Ücretsiz Yemek Tarifleri Teması [kirmizitext] İndir [/kirmizitext]

Demo: lezzetdumani.blogspot.com

Tema Önizlemesi

blogger-yemek-teması

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle