neizm.com

Çelebi 2014 Personel Alımı Başvurusu

Çelebi Holding bünyesinde çalışmak için başvuru yapabileceğiniz iki seçenek vardır. İster Çelebi Holding’in internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak isterseniz de Atatürk Havalimanı’nda bulunan Çelebi Ofisi’nden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çelebi Holding’in en büyük avantajlarından biriside özellikle öğrencilere hem part time hem de full time olarak iş imkanı sunmasıdır. Başvurunuzu yaptıktan sonra holding tarafından bir sınava tabi tutulmaktasınız. Bu sınav belirlenen bir otelde ortalama 400-500 kişinin katılımıyla gerçekleşir. Bu yapılan sınav 40 sorudan oluşurken yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Yapılan sınavda başarılı olan katılımcılar, daha sonra İngilizce sınavına tabi tutulmaktadır. İngilizce sınavınızın sonucuna bakılarak dil seviyenize göre iç veya dış hatlar bölümü olarak ayrılıyorsunuz. Daha sonra bir mülakata tabi tutularak; diksiyon, ulaşım, fiziki özellikleriniz gibi durumlar dikkate alınarak mülakat sonlandırılıyor. Son aşama olan mülakat sınavından da yeterli görünürseniz 1 aylık eğitim sürecine dahil ediliyorsunuz. Ve daha sonra iş alımı gerçekleşmiş oluyor.

Detaylar ve internet üzerinden başvuru için; [kirmizitext]www.celebi.com.tr[/kirmizitext] sitesine giderek insan kaynakları bölümünden iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle