neizm.com

Cep Telefonu Numarası ile Yer Tespiti Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlarla günümüzde bir çok işlem yapabilmekteyiz. Bu bazı işe yarayan özelliklerden birisi de cep telefonu ile yer tespiti yapmak. Sizi sürekli arayan bir numara var ve rahatsız mı oluyorsunuz. O kişinin telefon numarasından yerini tespit edebilirsiniz. Ancak yer cep telefonu numarasını kullanarak yer tespiti yapabilmeniz için yapmanız gereken, indirmeniz gereken uygulama var. Bu işlemleri uygulama ile yapabiliyoruz.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki cep telefonu yeterli olmaz sadece numara ile yer tespiti yapmak mümkün değil.Bir çok google play uygulamaları söz konusu.Eğer kendi telefonunuza kurmuş olduğunuz bu uygulama aktif iken ve sizi arayan yada yer tespti yapmak istediğiniz numaranın internet paketi varsa yada  aynı uygulama yüklü ile ise o zaman tespit edebilirsiniz.Bunun dışında bu tarz programlar yazılımlar bu kadar basit kullanıma açılmaz arkadaşlar.

Cep Telefonu Numarası ile Yer Tespiti Yapmak

Sizler için bir kaç uygulama önereceğim bu uygulamalar ile yer tespiti yapabilirsiniz.

İlk programımız  latitude ilgili sayfa için tıklayınız.

İkinci uygulamamız  find my Iphone’ (iphone kullanması gerekiyor karşı numaranın )  ilgili sayfa için tıklayınız.

Programların kullanımları basittir hemen anlayacaksınız.

fake taxi izle

fake taxi izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle