neizm.com

Cep Telefonu Uzaktan Tv Kumandası Olarak Kullanma

Akıllı cep telefonunuzu iOS, Android, Windows Phone gibi ayrım gözetmeksizin uzaktan tv kumandası olarak kullanabilirsiniz. Akıllı telefonu tv kumandası yapmak artık çok kolay. Birçok alanda işimize yarayan telefonlarımız, kumandayı kaybettiğimizde de yardımımıza gelerek tv kumandası görevini görüyor. Bunun için yapmamız gereken uygulama indirip televizyonumuz ile eşleştirmek. Günümüzde yeni çıkan Smart TV yani Akıllı Televizyonlara uygun üretici firmalar kendi uygulamalarını yapıyorlar, sırf müşteriler orjinal uygulamayı indirerek telefonlarını uzaktan kumanda olarak kullanabilsin diye.

Bizde telefonundan uzaktan televizyon kumandası yapmak isteyenler için çeşitli kumanda uygulamaları önereceğiz. Sizde aşağıdaki telefonu kumanda yapan uygulamalardan birini telefınuna indirerek, rahatlıkla kumandasız telefonunuz yardımıyla kanal değiştirip, ses azaltıp çoğaltabilir, televizyonunuzu kapatıp açabilirsiniz.

Vestel TV sahipleri için – Vestel Smart Remote

Arçelik TV sahipleri için – Arçelik Akıllı Kumanda

LG TV sahipleri için – LGeemote veya LG TV Remote

Sony TV sahipleri için – Sonimote: Tv Sony için uzaktan kumanda

Panasonic TV sahipleri için – Panamote

Beko TV sahipleri için – Beko Smart Remote

Başlıca TV kumanda uygulamaları bu şekilde eğer sizin Akıllı Televizyonunuz bu markalardan değilse yada indirdiğiniz uygulama çalışmadıysa Google Play yada App Store gibi uygulama merkezine giderek kumanda diye aratarak deneme yanılma yoluyla çalışan uygulamayı bulabilir, telefonunuzu tv kumandası olarak kullanabilirsiniz.

grup seks izle

grup seks izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle