neizm.com

Çiçekleriniz İçin Muhteşem Bir Uygulama

“Çiçeklerin Dili Olsa Demeyin, Artık Var” Parrot isimli şirket bu fikri alıp biraz daha geliştirmiş ve ortaya “Flower Power” adlı aygıt çıkmış. Hayli şık bir tasarıma sahip olan Flower Power’ı kullanmak için önce aygıtın sapını saksı bitkisinin toprağına gömüyorsunuz. Daha sonra akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulamayla aygıtı senkronize ediyorsunuz ve veri tabanında bulunan 6 bine yakın bitki arasından seçim yaparak ne cins bir bitkinin yanına koyduğunuzu işaretliyorsunuz. Uygulama bitkinin cinsine bakarak nem, sıcaklık, gün ışığı gibi ihtiyaçlarını belirliyor. Bundan sonrasını Flower Power’ın üzerindeki algıyıcılar hallediyor. Gün ışığı, nem ve topraktaki tuz oranı gibi parametreleri takibe alan aygıt, bitkinin yerinin değişmesi gerektiğini, susuz kaldığını veya gübreye ihtiyacı olduğunu uygulama üzerinden size bildiriyor. Üstelik 6 ay dayanabilen pili sayesinde tüm bunları kablosuz olarak gerçekleştiriyor.

Ürünün fiyatı ve ne zaman piyasaya çıkacağı şimdilik belli değil. Paylaşılan tek bilgi Parrot’un 2013 yılı içinde ürünü piyasaya süreceği yönünde. İlgilendiyseniz ürünü www.parrot.com/flower-power adresinde inceleyebilir ve çıktığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

parrot-flower-power-uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle