neizm.com

Çilek Kokusu Dizisi Nerede Çekiliyor

Çilek Kokusu adıyla Star Tv’nin yeni dizisi çok yakında başlıyor. Henüz yayın hayatına başlamamış olmasına rağmen Çilek Kokusu dizisi nerede çekiliyor diye sorular gelmeye başladı. Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi önemli oyuncuların yer aldığı bir dizi olan Çilek Kokusu şimdiden çok sevileceğe benziyor. Birbirinden farklı karakterlere sahip olan, yaşamlarını anı yaşarak hiperaktif eğlenceli bir şekilde yaşayan insanları konu alan dizi Bodrum’da çekilmektedir. Henüz tam olarak açıklanmamış olsa da dizinin ilk bölümleri burada çekildikten sonra ilerleyen bölümlere İstanbul’da devam edilmesi bekleniyor.

Çilek Kokusu Dizisi Konusu

Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar.Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum’da da bırakmaz.

çilek-kokusu-dizisi-resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle