neizm.com

Cristiano Ronaldo Hakkında Bilinmeyenler

Cristiano Ronaldo, dünyanın en iyi futbolcularından olan ve bir o kadar konuşulan Real Madrid’in Portekizli süper starı. Ronaldo hakkında bilinmeyen bazı bilgileri biraraya getirmeye çalıştık. C.Ronaldo sevgilisi, saç stili, giyimi kısacası herşeyi ile dünyanın en çok haber yapılan futbolcularının başında geliyor. Dış görünümüne çok büyük önem gösteren yıldız futbolcu hakkında birçok kişi tarafından kendini beğenmiş bencil gibi yorumlar yapılsa da aslında hiçte öyle değil. Cristiano Ronaldo yapılan bu yorumların aksine mütevazi, arkadaş canlısı, bir futbolcu. Bunu geçtiğimiz günlerde bir röportajda takım arkadaşı Mesut Özil söylüyor.

Takımda en iyi arkadaşlarının birinin Cristiano Ronaldo olduğunu söyleyen Mesut Özil, Portekizli yıldızın ayrıca dinine karşı da son derece saygılı olduğunu sözlerine ekledi.Ronaldo yakın arkadaşım. Ayrıca dinime karşı saygılı. Ben Kur’an okuduğum zaman saygı gösteriyor. Kur’an’ı dinlemek hoşuna gidiyor.” dedi.

Cristiano Ronaldo hakkında bilinmeyen bazı özellikler;

» Babasını henüz 20 yaşında iken kaybetmiştir.

» Asla alkol içmez, çünkü babasının ölümüne alkol neden olmuştur.

» Vücudunda dövme bulunmaz.

» Her 2 yılda bir kan bağışı yapar.

» Fakir bir ailede büyümüştür.

» Filistin’e ve ordaki okullara yardım etmiştir.

» Afrika’daki aç insanlara düzenli olar yardım etmektedir.

Babasının tek hayali oğlunu dünyanın en iyi futbolcusu olarak görmekti. Ronaldo’nun babası bu ödülü göremese de, CR7 “Dünyanın En İyi Oyuncusu” ödülünü 2008 yılında kazanmıştır. Ve ödülü alırken göz yaşlarına hakim olamamıştır.

2 Comments

  1. gerçekten de çok iğrenç bir site ama Ronaldo değil tabikide 😀 ayrıyeten Ronaldo’yla ilgili hiç bir şey yok nerdeyse çok ama çok az bilgi vermiş en sevdiği rengi soruyorum başka başka şeyler çıkıyor bu neye
    I love you Ronaldo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle