neizm.com

Dış Cephe Boya Renkleri Kataloğu 2013

Birçok insan evinin içerisindeki boya renklerine çok özen gösterir. Ancak evlerin içi kadar dış cephe boyası da çok önemlidir. Herkes evinin dışarıdan bakıldığında hoş görünmesini ister. Günümüzde her ne kadar apartman sayısı artsa da hala birçok müstakil evde mevcut konumunu korumaktadır. Apartmanda oturan insanlar, müstakil evde oturanlar insanlar gibi dış cephe renk seçimine karar veremezler. Çünkü apartman dış cephe boyasının rengini apartman yönetimi belirler. Bizde bu yazımızda kendi evi olan ve dışa cephesinin boyatmak isteyenler için dış cephe boya renkleri kataloğunu paylaşıyoruz.

Son yıllarda hemen hemen tüm boya markaları, dış cephe boya ürünlerine sahip. Her ne kadar günümüzde çok fazla boya marka olsa da biz kullanıcılar arasında en çok tercih edilen üç boya markası olan Dyo, Marshall ve Filli boya markalarına ait 2013 renk kataloğunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu üç marka diğer boya markalarına göre fiyat bakımından daha pahalı olsa da evinizin dış cephe boyasının ömrünün uzun sürmesi açısından paraya kıyıp bu markalara ait boyaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Isı yalıtımı, binaların iç ve dış cephelerinde, sıcak ve soğuğa karşı alınan önlemler bütünü. Isı yalıtımı ile elektrik ve yakıt faturalarında % 50′lik bir azalma söz konusu. Türkiye kullandığı enerjinin neredeyse tamamını ithal etmekte. Yani enerjide dışa bağımlı bir ülkeyiz. Dolayısı ile ısı yalıtımı ve mantolama ülkemiz ekonomisi için acil bir ihtiyaç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle