neizm.com

Ebru Gündeş’in Yeni Albümü Araftayım

2014 yılının sonlarına gelinirken, Ebru Gündeş yeni albümüyle sevenlerine  müjdeyi yaptı.  “ Araftayım” adlı albümüyle piyasalara giriş yapan Gündeş, parçalarının konusu ve çok duygusal yeni parçalarıyla beraber gerçekten sevenlerini memnun etti. Kadife sesi ve her yıl çıkardığı düzenli şarkılarıyla insanları mest eden Gündeş, bu albümüyle de kendini ve kalitesini gösterdi.

Gündeş, yeni albümünde çok önemli kişilerle çalıştı. Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli gibi çok önemli kişilerin eşlik etmesiyle beraber, albüm çok daha keyifli hale gelmiş. Şarkıların bazıları eğlenceliyken, bazılarında ise duygusal yönü o kadar güçlü ki, aşıklar için yazılmış. Serdar Ortaç ve Sezen Aksu gibi  sanat camiasına gönül vermiş kişilerin de albüme şarkı sözleriyle beraber katkı yapmaları sayesinde daha mükemmel olmuş.  Uzun süre Ebru Gündeşin şarkılarını dinleyerek mest olacaksınız. Aşıklar, sevenler ve kavuşamayanlar için Araftayım Albümü ilaç gibi gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle