neizm.com

Elektronik Posta ile Para Yollamak

Elektronik postaya fotoğraf, video ve müzik dosyası gibi her tür dosyayı ekleyebiliyorsunuz. Gmail ve Google’ın şirketlerinden biri olan Google Wallet’ın ortak çalışması sonucunda artık ABD’li Gmail kullanıcıları, elektronik postalara para da ekleyebilecek. Alıcının parayı alabilmesi içim Google Wallet üyesi olması gerekiyor. Alıcı, gelen para ile Google Wallet ödeme sistemini kabul eden online dükkanlardan alışveriş yapabiliyor veya parayı banka hesabına transfer edebiliyor. Sistemin yıllardır online para transferinde kullanılan sistemlerden -örneğin PayPal- en büyük farkı kullanım kolaylığı.

google-wallet

Diğer sistemlerde para gönderebilmek için sisteme girmek gerekirken, Gmail kullanıcıları zaten gün boyu açık olan e-posta hesabından doğrudan ödeme yapabilecek. Tabii bu durumda elektronik posta güvenliği daha fazla önem kazanıyor. Google’ın bu yeni sistemini merak edenler sistemin resmi sayfası olan google.com/wallet/ adresinden bilgi alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle