neizm.com

En İyi Navigasyon Uygulamaları Nelerdir?

Artık Navigasyon uygulamaları her akıllı telefonda olmazsa olmalardan biri olmuş durumda. Telefonunuzun GPS özelliğini kullanan uygulamalar şuan ki konumuzu, varış noktanızı, gideceğiniz mesafeyi, hızını ve birçok özellikleri ile seyahat boyunca sizi bilgilendirmektedirler. Köşe başlarındaki büfelere adres sorma devrini kapatan bu uygulamalar sayesinde bizde artık kimseye adres sorma gereği duymadan aradığımız adresi kolayca bulabiliyoruz.

Navigasyon programları, internetinizin olmadığı yerlerde sizlere haritaları ince ayrıntısına kadar sunmaktadır. Android telefonunuz üzerinde kurulu olarak gelen Google Maps’i neden kullanmayalım diyorsanız, Google Maps hali hazırda bir internet erişimi istemektedir. İnternet bağlantınız yok ise bir Google Maps işinize yaramayacaktır.

Peki En çok kullanılan Navigasyon uygulamaları hangileri?

Google Play Store’de bir çok Navigasyon uygulaması bulunmasına nazaran sizler için en çok tercih edilen uygulamaları derledik.

 

1. Tomtom

TomTom_navigation_android

Ücretli bir uygulama olmasına karşın, en kaliteli offline navigasyon uygulaması diyebiliriz. Türkçe dahil birçok dil desteği sağlamaktadır. Başta büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye genelinde başarılı sonuçlar vermektedir. İnternet bağlantısına sadece haritayı indirirken ihtiyaç duyuyor. Bayan / erkek ses seçeneklerinden birçok seçeneği seçebilirsiniz. Ayrıca uygulama içi grafikler göze çok hoş gelmekte.

Tomtom Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

 

2. İgo Primo

iGO-My-way

Ücretsiz hizmet sunan bir uygulamadır. Ancak parasını hakeden uygulamalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. iOS ve Android platformunda kullanılabilmektedir. Türkçe dil desteği sunmaktadır. Haritayı indirip internet bağlantısının olmadığı yerlerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Ankara ve İstanbul için trafik yoğunluğu haritası da bulunmaktadır.

İgo Primo Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

 

3. Here+

here-maps-android

Nokia şirketi tarafından geliştirilen bu uygulama, kullanıcılara ücretsiz lisans ile sunulmaktadır. İçinde Türkiye’de olmak üzere 100’ün üzerinde ülkede destek vermektedir. GPS ile hızlı konum bulma özelliği bulunan bu uygulama, alternatif yol bulmada diğer uygulamalara göre geri planda kalmaktadır.

Here+ Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

 

4. GPS Navigasyon ve Harita Sygic

synic nav

Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. 1. Maddedeki anlattığımız TomTom uygulaması ile aynı haritayı kullanmaktadır. İnternetten bağımsız olarak kullanılabilmektedir. Ekran üzerinde bulunduğunuz konum için hız sınırı, kamera, radar ve polis uyarıları gösterilmektedir. Uygulama dahili ses sistemine entegre edilebilir. Birçok ülkede kullanım sağlanmaktadır.

GPS Navigasyon ve Harita Sygic Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle