neizm.com

En İyi Virüs Temizleme Programları

Bilgisayarlarımız çeşitli nedenlerden dolayı zamanla yavaşlamaya hatta donmaya başlar. Bu tip yaşanılan sorunlar her kullanıcının canını bir hayli sıkar. Bilgisayarlarda oluşan bu tip sistemsel sorunların ana nedenleri bilgisayarlarımıza bulaşan kötü amaçlı yazılımlardır. Bu yazılımlar sonucunda adeta bilgisayarımızın ilk aldığımız günkü performansını özleriz. Yaşanılan bu tip durumlar bir çok kişi tarafından bilgisayarımıza format atmamız tavsiye edilsede aslında bir kaç programla bu sorunlardan kurtulmak, bilgisayarımızı o özlenilen performansına kavuşturmak mümkün. Aşağıda isimlerini verdiğimiz bazı virüs temizleme programları ya da bilinen diğer adıyla sistem temizleme programlarıyla birkaç dakikalık temizleme işlemiyle o can sıkan yavaşlamalardan, donmalardan bilgisayarımızı kurtarabiliriz.

Bilgisayarınızda bulunan işe yaramayan gereksiz dosyaları temizlemesinin yanında hasara uğramış olan sistem kayıt dosyalarını da ilk günkü haline döndürme ve ekstra olarak işinizi görecek özellikleri bulunan bu programlar arasında kullanan bilgisayar kullanıcıları tarafından en iyi olarak belirtilen bazı virüs temizleme programlarının isimlerini sizler için biraraya getirdik. İşte performans sorunlarına çözüm bulan, bilgisayar kullanımınızı işkence çeviren kötü yazılımlara dur diyen, işinize yarayacak ekstra özellikler sunan kendi klasmanları arasında en iyileri olarak gösterilen en iyi sistem temizleme programları.

 

  • CCleaner
  • Advanced SystemCare
  • SlimCleaner
  • Revo Uninstaller
  • Unlocker
  • IObit Uninstaller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle