neizm.com

Erkek Şort Modelleri 2014

Yaz aylarında erkeklerin en çok tercih ettiği giyim ürünlerinden olan şortlar, mevsimin en rahat kıyafetleri olarak göze çarpıyor. Parmak arası terlik ve tişört ile kombinlenen şortlar hem rahat hem de şık bir görünüm sunuyor. Erkek şort modellerinin yavaş yavaş 2014 yaz modasındaki yerini almaya başladığı şu günlerde Mavi, Dockers, Koton gibi markalar oldukça farklı tasarımlarla erkek şortlarını satışa çıkarmaya başladı. Günlük giyimde kullanılan erkek kot şort modelleri dışında tam olarak denize girme günleri gelmesede deniz şortları da satışa çıkmaya başladı.

2014 Erkek Şort Modelleri

2014 erkek şort modellerine baktığımızda geçtiğimiz seneki kapri tarzındaki şortların yerini kısa şortların yerine bu yıl kısa şortlar daha ön planda diyebiliriz. 2014 yaz modasında erkek kot şort modelleri yine firmaların en çok farklı renk ve tasarıma yer verdiği modeller arasında yer alıyor. Keten şort modellerine yer verilen 2014 yaz erkek modasında oldukça fazla seçenek mevcut.

Yeni Sezon Erkek Şort Modelleri

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi özellikle de erkek keten şortlar blazer ceketlerle bile giyilebilmekte. Diğer şortlara oranla daha fazla renk tercihinin bulunduğu keten şortlar sade ve şık tasarımlarla dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle