neizm.com

Eyvah Eyvah 3 Fragmanı ve Vizyon Tarihi

Ata Demirer’in yapımcısı olduğu Eyvah Eyvah filmi ilk iki serisiyle çok beğenilmiş, gişe rekorları kırmıştı. Yoğun talep üzerine Eyvah Eyvah 3 filminin çekimlerine başlayan ekip, filmin tamamlandığını duyurdu. Eyvah Eyvah 3 filminin vizyon tarihini ise başarılı komedyen ve oyuncu Ata Demirer resmi Twitter hesabından açıklayarak,  Eyvah Eyvah 3’ün 31 Ocak 2014’te vizyona gireceğini attığı tivitle belirtti. Çekimlerine 21 Ağustos tarihinde başlanılan filmin çekimleri, Çanakkale, Bozcaada ve Ezine’nin Geyikli Beldesinde yapıldı. Oyuncu kadrosunda değişiklik olmayan filmin yine komedi dolu olduğunu söyleyebiliriz. Eyvah Eyvah 3 Filmi Fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sitemize ekliyeceğiz.

Eyvah Eyvah 3 filminin konusu hakkında da bilgi verilmezken nasıl bir gişe elde edileceği merak konusu. Eyvah Eyvah 1 ile 2.5 milyon, Eyvah Eyvah 2’de ise yaklaşık 4 milyon izleyici kitlesine ulaşan serinin son filminin ne kadar gişe yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

eyvah-eyvah-3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle