neizm.com

Facebook 2012 Yılının Nasıl Geçtiğini Özetliyor

2012 yılının sonlarına gelmemizle birlikte gerek günlük yaşamımızda gerek sanal ortamda birçok şirket sene sonuna özel yepyeni uygulamalar yapıyorlar.Son yılların en popüler sosyal sitesi Facebook’da, profilinizin en üstüne koyduğu bağlantı da 2012 yılında yaşadığınız en önemli olayları görebilmenizi sağlayan sayfaya bağlantı eklemiş.

Facebook İle 2012 Yılı

2012 senesindeki en önemli gelişmeleriniz, öne çıkan gönderileriniz ve popüler haberlerinizle beraber en önemli 20 anınıza bakabileceğiniz bu uygulamada hayatınızdaki önemli gelişmeler, öne çıkardığınız gönderiler ve etiketlenmiş olduğunuz ve paylaştığınız popüler gönderiler yer alıyor. Ayrıca 2012 senesi içerisinde arkadaş olduğunuz kişileri ve beğendiğiniz sayfaları da bu sayfada görebilirsiniz.

Eğer sizde kendi en önemli anınıza bakmak istiyorsanız buradan bakabilirsiniz. Ayrıca eğer sadece kendinize değil arkadaşlarınıza bakmak isterseniz adresin sonundaki /yearinreview/kullanıcıadı kısmına arkadaşınızın kullanıcı adını yazmanız yeterli.

Facebook-yearinreview

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle