neizm.com

Facebook Hava Durumu Özelliği Geliyor

Gün geçtikçe yepyeni özellikleriyle kendisini geliştiren Facebook yine hizmette sınır tanımıyor ve kullanıcılarını oldukça düşünüyor. Bu yeni özellikten bahsedecek olursak, aslında genelde her site rastladığımız hava durumu artık Facebook’ta da olacak. Facebook’un etkinlik düzenleme sayfasını bilmeyen yoktur. Peki etkinlik gününde hava durumunu hiç düşündünüz mü? Facebook bunu da düşünerek etkinlik sayfalarına hava durumu penceresi koyuyor. Facebook‘ta olacak gelişmeleri bildiren Facebook Developer News sayfasındaki habere göre artık Facebook etkinlik sayfalarında hava durumunu gösteren yeni bir pencere olacak. Bunun nedeni ise kullanıcıların etkinliği düzenlediği tarihte madur olmaması.

Düzenlenen etkinliklerin daha sağlıklı olması adına geliştirilen bu yeni özellik kullanıcının bu özelliği etkinleştirmesiyle otomatik olarak o günkü hava durumu tahmininde bulunacak. Eklenen bu özellikle beraber etkinliklerin ertelenmesi, başarısız olması, insanların memnuniyetsiz olması gibi birçok problemin önüne geçilecek. Bu yeni özelliğin ne zaman yayınlanacağı bakımından kesin bir tarih belirtilmezken, Facebook geliştiricilerin söylediklerine göre daha buna benzer birçok yeni özellikler kullanıcılar ile kısa zamanda buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle