neizm.com

Facebook Hesabı Silme

Facebook hesabı silme işlemleri aslında, facebook hesabı açmak kadar kolay değil.Çünkü facebook öylesine zeki mi diyelim, akıllıca mı diyelim ama hesabı silseniz bile 14 gün içinde tekrar giriş yaparsanız silme işlemini gerçekleştirmiyor. İnsanların internette en çok zaman geçirdiği sitelerin başında gelen facebook, gerçekten bağımlılık yapıyor. Bu yazımızda çok doğru bir karar verip, facebook hesabını silmek isteyen ziyaretçilerimiz için, facebook hesabı kalıcı olarak nasıl siliniyormuş onu anlatacağız. Facebook hesaplarını silmek isteyenler aşağıdaki adımları dikkatlice okusun. Yalnız dikkat edin arkadaşlar bu facebook hesabınızı dondurma işlemi değildir tamamen facebook hesabınızı silmek yani süresiz kapatmak içindir.

facebook-hesap-silme

1-Öncelikle linke tıklayınız Facebook Hesap Sil

2-Gelen sayfada kullanıcı bilgilerinizi girerek devam ediniz.

3-Güvenlik için şifrenizi girerek devam ediniz.

4-Facebook hesabınızı silmek istediğinizi onaylayarak işlemi bitiriyorsunuz.

Uyarılar :
Hesabın silinmesi için gereken azami süre 14 gündür.Bu 14 gün için de eğer hesabınıza giriş yapmazsanız tamamen silinecektir.Dikkat edin iphone veya başka sitelerde facebook ile oturum açtığınız uygulamalara veya oyunlara giriş yaptığınızda hesap tekrar aktif olacaktır ve bu işlemleri tekrarlamak zorunda kalırsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle