neizm.com

Facebook Programsız Video İndirme

Facebook videolarını bilgisayarına indirmek isteyenler için bu yazımızda hiçbir program indirmeden sadece bir internet sitesi üzerinden programsız olarak Facebook videosu nasıl indirilir onu anlatacağız.

[ayirac]

Öncelikle indirmek istediğimiz facebook videosunun linkini kopyalıyoruz.

facebook programsız video indirme 1.adım

 

Video linkini kopyaladıktan sonra[kirmizibuton] fbdown.net[/kirmizibuton] sitesini açıyoruz. Kopyaladığımız facebook video linkini aşağıdaki resimde belirtilen yere yapıştırıyoruz. Daha sonra “Enter“a tıklıyoruz. Ordaki mavi onay kutusuna tıklandığında bazen Facebook anasayfasına yönlendiriyor, o yüzden Enter’a tıklayın.

facebook programsız video indirme 2.adım

Enter dedikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak. Burdan video kalitesini seçip low veya high seçeneklerinden birini seçip tıklıyoruz.

facebook programsız video indirme 3.adım

Ben yüksek kalite olması için “Download Video in HD” seçeneğine tıkladım. Ve karşıma şöyle bir ekran çıktı. Bu ekranda da video üzerine sağ tıklıyoruz. Daha sonra Video Olarak Kaydet diyoruz. Tüm işlem bu kadar.

facebook programsız video indirme 4.adım

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle