neizm.com

Facebook Sayfa Ticaretinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Facebook sadece fotoğraf paylaşıp, video izlediğimiz ya da arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz bir ortam değildir. Facebook’tan para kazanma yöntemleri de vardır. Bu yöntemlerinde başında Facebook sayfa alım satımı gelmektedir. Facebook’ta yer alan bazı grupların dışında r10, wmaraci gibi forum sitelerinde bu Facebook sayfalarının ticareti olduğunu görebilirsiniz. Facebook sayfalarının fiyatı, sayfada yapılan paylaşımların beğeni sayısına ve sayfanın üye sayısına bakılarak belirlenir. Ancak Facebook sayfa alışverişinde en çok karşılaşılan sorunlarından biriside dolandırıcıların bu işte olmasıdır. Facebook sayfa ticaretiyle uğraşan hemen herkes bu durumla karşılaşabilir. Sizde bir Facebook sayfası alacak ya da satacaksanız  aşağıdaki önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ederiz.

  • Tanımadığınız kişilerle ticaret yaparken öncelikle sayfayı isteyin, daha sonra ödemenizi yapın.
  • Ödeme yaparken kime ne için ödeme yaptığınızı havale, EFT gibi banka işlemlerinizin açıklama bölümünde belirtiniz.
  • r10, wmaracı gibi sitelerden alışveriş yapmaya özen gösterin. Ancak alışveriş yaptığınız kişilerin ticaret puanını kontrol ediniz.
  • Ticaret yaptığınız kişiyle olan mesajlaşmaları silmeyin ki forumda şikayet edebilesiniz.
  • Özellikle önce ödeme yaptığınız işlemlerde satıcının numarasını isteyip telefonla görüşünüz.
  • Kimse r10, wmaraci gibi sitelerde 50/100 TL gibi ücretler için isminin lekelenmesini istemez. Bu nedenle yeni üye olan ya da ticareti az kişilerden uzak durun.

Sizinde eklemek istediğiniz noktalar var ise yorum olarak bildirebilirsiniz. Facebook sayfa ticareti konusunda yardım almak isteyenler [mavitext]facebook.com/rio60[/mavitext] adresinden bana ulaşabilirler.

2 Comments

  1. Böyle bir ticaretin güvenli bir şekilde yapılması için henüz yapılmış bir platform yok aslında gerekli bir ihtiyaç umarım yakın zaman backlink inşaa platformları gibi bir altyapı ile bu işlemler yapılacaktır.

  2. Facebook yakında sayfanıza eklediğiniz videoların izlenmesine göre para verecek bakalım bu hizmeti ne zaman devreye koyacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle