neizm.com

Facebook Yüz İfadeleri Nasıl Yapılır?

Sanal alem olarak adlandırdığımız internet ortamının en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden Facebook kendisini günde güne yenilemekte, devamlı gelişmektedir. Facebook yaygınlaşmadan önce arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz Msn’de sıkça yüz ifadesi yani smiley kullanırdık. Ancak bunları facebook sohbet kısmında kullanma gibi bir şansımız yoktu. Bunu göze alan facebook yetkilileri yeniledikleri facebook sohbet kısmına yüz ifadesi kullanma gibi yeni bir özellik ekledi. Sohbet ederken o anki ruhsal durumuzu daha kolay ifade eden, sohbeti pratikleşen yüz ifadelerini nasıl kullanacağını bilmeyen arkadaşlarımız için bu yazımızda facebook yüz ifadeleri nasıl yapılır ? diye ele aldık.

Facebook yüz ifadelerini kullanmak isteyen arkadaşlarımızın yapması gereken tek şey aşağıda ki resimde gösterilen noktalama işaretlerini yapmak. Örneğin; sohbette konuştuğunuz arkadaşınıza kalp gönderebilmek için “<3”  parantezin içindeki işaretleri tuşlamamız yeterli olacaktır. Şimdi aşağıdaki tablodan dilediğiniz ifadeyi seçip hemen kullanabilirsiniz.


facebook-yuz-ifadeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle