neizm.com

Fenerbahçe Forma Tasarımları 2013

Fenerbahçe‘nin yeni sezon için taraftarlarınca tasarlanmış forma tasarımlarında bazılarını herayak.com olarak makalemize konu aldık.2013-2014 sezonu için hazırlanmış bu tasarımlar gerçekten övgüleri hakediyor.Bu formalar yapılırsa gerçekten satış rekorları kırılabilir.Çünkü Fenerbahçe taraftarı bu sezon yani 2012-2013 sezonu formalarını beğenmediklerini söyleselerde bir günde 105. adet satılmıştı.

Fenerbahçe Formaları Yeni Sezon

Bir de böylesine taraftara hitap eden formalar üretilirse gerçekten kırılması güç bir forma satışı rekoru yakalanılabilir.Fenerbahçe’nin formalarını Adidas üretse de taraftar heralde memnun olmadıklarından tasarımları Nike firmasına göre tasarlamışlar.Önceki sezonlarda Fenerbahçe yönetimi Adidas’ın modellerini beğenmeyip sözleşmesi feshedip Fenerium tarafından formalarını üretmişti o yüzden Adidas Fenerbahçe’nin forma tasarımlarında özen gösteriyor.Ama bakalım önümüzde ki sezon nasıl bir yol izleyecek.

Fenerbahçe’nin 2013/2014 Sezonu Resmi Formaları İçin Tıklayınız.

İşte Fenerbahçe 2013 Sezonu Forma Tasarımları;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle