neizm.com

Fifa 2014 ile Gelen Yeni Özellikler

Henüz çıkmadan milyonlarca kişinin dilinden düşmeyen FIFA 2014 en yeni özellikleri, en gerçekçi sürümüyle kullanıcılarıyla buluşacak. Bu yeni oyunda en çok merak edilen özellik ise yeni grafik motoru, bu yeni grafik motoru çok büyük bir heyecan yaşatacak.

FIFA 2014 serisinde yapımcılar her türlü fizik detayı düşünmüş. FIFA 2014 özellikleri ile PES hayranlarının ilgisini kazanabilecek gibi. Hatta şimdiden PES’den daha kaliteli olduğu dedikoduları dolaşıyor.

EA Sports, FIFA 14 hakkında yaptığı resmi açıklamada yeni oyunun Playstation 3, Xbox 360 ve PC için çıkacağı müjdesin verdi. Ayrıca oyun yapımcılarının dediğine göre “Pure Shot” adında bir özelliği oyunla beraber çıkacağını söyledi.

Açıklanan Pure Shot özelliğine göre oyuncular sut çektiği zaman hedefi en iyi şekilde tutturmak için açı otomatik olarak ayarlanacak. Bu özellik ile beraber artık şut çekilen açı değil pozisyon ve şiddet önemli olacak. David Rutter liderliğinde geliştirilen bu özellik ile kullanıcılar FIFA 2014 serisinde daha iyi gol heyecanı yaşanacak.

FIFA yeni sürümünde oyuncuya daha fazla odaklanarak tempo ve performansı daha fazla artırmış. Yeni bir bakış açısına kavuşan futbol oyununda gerçeklik artırılmış. Hatta yapımcı oyuncu psikolojisini de düşünmüş. Oyundaki dakika ve skorlara göre psikolojik durum değişecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle