neizm.com

FIFA 2015’te Süper Lig’de Yer Alıyor

Yıllardır futbol oyunlarında Türkiye Ligi yok diye yakınıp dururken, FIFA 2015’ten muhteşem bir haber geldi. Yeni çıkacak olan Fifa 2015 oyunun da Spor Toto Süper Lig takımları yer alacak. Türkiye Futbol Federasyonu; yapılan anlaşma çerçevesinde Spor Toto Süper Lig’in lisans haklarını EA Sports firmasına verdi. Böylelikle; Spor Toto Süper Lig’in FIFA 15’te yer alması kesinleşti. FIFA 15, bilgisayar ve çeşitli oyun konsollarında Eylül ayının son haftasında futbolseverlerle buluşacak ve spor toto süper lig‘de 2014-2015 sezonunda mücadele edecek 18 takımın kadroları, orijinal formaları ile oynanabilir halde olacak.

Fifa 2015 Türkiye Ligi

FIFA 15’te yer almak, aynı zamanda Spor Toto Süper Lig açısından önemli bir tanıtım değeri taşıyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun EA Sports şirketiyle yaptığı lisans anlaşması 3 sezon boyunca devam edecek. Böylece Spor Toto Süper Lig; FIFA 15’in yanı sıra ileriki yıllarda piyasaya çıkacak FIFA 16 ile FIFA 17 oyunlarında da yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle