neizm.com

FIFA 2016 Ne Zaman Çıkacak

İlk tanıtımını kadın futbolcuları ön planda tutarak yapan Fifa 2016 hakkında bir çok kesin bilgide ortaya çıkmaya başladı. FIFA 2016 ne zaman çıkacak, kesin çıkış tarihi nedir gibi soruları olan Fifa severlerimize tam net bir tarih veremesekte, Fifa 16’nın önümüzdeki Eylül ayında çıkması bekleniyor. Fifa 2016’da bu yıl en büyük yeniliğin bayan futbolcular olacağını söyleyebiliriz. Artık oyunda bayan futbol takımları ve uzun saçlı bayan futbolcular yer alacak.

Fifa 2016 Kadın Futbolcular

Fifa 2016’da bir diğer önemli özellik ise Türkçe dil desteğinin bulunacak olması. Football Manager 2015 oyunundaki gibi oyunun orjinal dil paketlerinde Türkçe yer alacak. Yapımcısı EA Sports tarafından birçok yönden geliştirilen günümüzün en önemli futbol similasyon oyunlarının başında gelen Fifa 2016’da birçok alanda yenilikler, geliştirilen özellikler bulunuyor. Ancak yapımcı tarafından henüz tam olarak oyun tanıtımı yapılmadığı için bilgi vermekte mümkün olmuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle