neizm.com

Flappy Bird Oyunu Nasıl Oynanır

Akıllı telefonların şu sıralar en popüler oyunu olan Flappy Bird oyunu oynayanları bağımlısı haline getiriyor. İos ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda oynanılabilen Flappy Bird oyununda amaç yönetiminize verilen kuşu uçurarak boruların arasından geçirmek. Dışardan bakıldığında her ne kadar kolay gibi görünsede oyunu oynamaya başladığınızda işin rengi değişiyor. Oyunu oynayanların ya da oynamaya çalışanların kimi bir borudan dahi kuşu geçiremezken kimileri de üç haneleri rakamları buluyor. Dong Nguyen isimli geliştiricinin buluşu olan bu oyun çok yakında Windows Phone sürümü ile popülerliğini devam ettirecek.

Flappy Bird oyununu oynamanın püf noktası ise; ritmik ve aynı süreli hareketlerle kuşu ortalama bir düz çizgisel seviyede uçurmak. Sürekli aynı periyotta kuşa tıklayarak iniş çıkışını stabil hale getirmek.

[youtube id=”7JHbJ5RAHE0″ width=”100%” height=”350″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle