neizm.com

FM 2015 Her Mevkiye Transfer Önerileri

FM 2015 oynayıp takımını güçlendirmek isteyenler için, tüm mevkilere futbolcu öneriyoruz. Sizde aşağıdaki FM 2015 transfer önerilerimize bakarak takımınızı güçlendirebilirsiniz. Mevki mevki bir kaç kilit isim yazıyoruz talep doğrultusunda yine önerilerde bulunuruz. Aşağıda yer alan oyunculardan bazıları yüksek maliyetli olabilir. Takım bütçenize göre seçebilirsiniz. Şuan oyunda 2021 yılındayız ve aşağıdaki listede yer alan futbolcuların hepsi büyük bonservislerle transfer oldular. Oyunun ilk 1-2 yılı bunlardan bazılarını alabilirseniz, bir daha arkanıza bakmazsınız. Zaten aşağıdaki oyuncuların çoğu daha ilk transfer döneminde büyük takımlara transfer oluyor. Acele etmekte fayda var .

Fm 2015 Kapak

GK: Jerenimo Rulli, Maxym Koval

DR: Mario Fernandes, Pavel Kaderabek

DL: Jonathan Silva, Jose Gaya, Ricardo Rodriguez

DC: Niklas Süle, Eder Alvarez Balanta, Aymeric Laporte

DM/MC: Lucas Romero, Matias Kranevitter, Hojberg, Jorginho

AMRLC: Juan Fernando Quintero, Memphis Depay, Balde Keita, Oliver (At. Madrid), Pione Sisto

ST: Vincent Aboubakar, Paulo Dybala, Jonathan Calleri, Richario Zivkovic, Domenico Berardi…

Ve son olarak ayrı bir parantez Lukaku’ya açmak istiyorum. 2. yıl sonunda Beşiktaş’a getirtmiştim. 43 maç 63 gol gibi bir performansı vardı. Bana göre şüphesiz oyunun en iyi forveti. Adam resmen bug gibi.

Not: Oyun 15.3.2 yani son güncellemededir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle